Viesu nami - Latvijas lielākais viesu māju un naktmītņu katalogs
Jaunumi [LV]
ℜ Portāla atjaunošana
ℜ Sestdien Piejūras dabas parkā notiks “Tīrības dienu” talka
ℜ Novembrī Latvijā norisinās “Tīrības dienas”
ℜ Ventspils piejūras kempingā pieejams bezvadu internets.
ℜ Nepilnīga informācija
GRIBI IEŅEMT ŠO VIETU?
Hostings  - lētākais hostings Latvijā
Šodienas kempings
Ungurs
Ātrā meklēšana
Nosaukums: 
Rajons: 

 Ventspils piejūras kempingā pieejams bezvadu internets.
 2007-12-04

Izrāviena ietvaros Ventspils piejūras kempingā ir realizēti vairāki IT&T risinājumi. Pirmkārt, izveidota bezvadu interneta telpa visā kempinga teritorijā un tagad kempinga viesi var piekļūt internetam, izmantojot savu datoru jebkurā vietā kempinga teritorijā – viesu namiņā, treilerī vai teltī.

Otrkārt, katrā kempinga mājiņā ierīkota fiksētā tālruņa līnija. Treškārt, notikusi interneta pieslēguma ātruma un servisa palielināšana kempinga administrācijas vajadzībām, kas būtiski atvieglo kempinga darbinieku ikdienu un paaugstina servisa līmeni. Turklāt, pēc Lattelecom Biznesa risinājumu daļas sektora Kurzemes reģions vadītāja Imanta Liģa vārdiem, pateicoties internetam ar palielinātu pieslēguma ātrumu, uzlabojusies arī videonovērošanas kvalitāte.

"Mūsdienīgi un individuāli piemēroti telefonijas un interneta risinājumi, ko esam ieviesuši Ventspils Piejūras kempingā, paaugstina kempinga darbības efektivitāti un ļauj nodrošināt tā viesiem augstāku servisa līmeni nekā iepriekš," uzsver Imants Liģis. Viņam piekrīt arī kempinga pārvaldniece Una Libkovska, kas uzskata, ka jaunāko komunikāciju izmantošana nav saistīta tikai ar viesu ērtībām – tās atvieglo arī kempinga administrācijas darbu, turklāt, ļauj palielināt uzņēmuma efektivitāti, bet līdz ar to arī uzņēmuma peļņu.

Informācija par Ventspils piejūras kempingu, sniegtās konsultācijas un labākā pieredze, ko izmantot citiem uzņēmumiem, atrodama projekta mājas lapā www.izraviens.lv.

Projektam Izrāviens no šā gada 3.septembra līdz 28. septembrim pieteicās 88 Latvijā reģistrētās komercsabiedrības. Lielākā daļa no tām (66%) kā savu darbības vietu norādījuši Rīgu un Rīgas rajonu, taču katrs trešais atzīmēja, ka viņa bizness ir saistīts tieši ar Ventspili un Ventspils rajonu. Projekta realizēšana uzņēmumos uzsākta novembrī, pirmie trīs objekti – Ventspils piejūras kempings, SIA Vidzemes slimnīca un SIA Dommo nekustāmā īpašuma projekts Ziedoņdārza mājas.

Projekta Izrāviens žūrija, kuras sastāvā bija gan Lattelecom speciālisti, gan eksperti no tādiem uzņēmumiem kā Microsoft, Siemens, Cisco, Hansabanka izvirzīja 12 organizācijas: SIA Vidzemes slimnīca; Ventspils piejūras kempings; SIA Dommo, kas attīsta nekustamo īpašumu objektu Ziedoņdārza mājas; Cēsu sanatorijas internātpamatskola; SIA Cēsu alus; SIA Stats serviss; SIA Cleanhouse; pašvaldības SIA Vecliepāja; AS Rīgas Vagonbūves rūpnīca; Aglonas bazilikas draudze; SIA Antaris un SIA DIA Logi. Projekts paredz, ka Lattelecom speciālisti katram no 12 Izrāvienam izvirzītajiem dalībniekiem sniegs konsultācijas par jaunākajiem IT risinājumiem, kā arī palīdzēs ierīkot modernākās tehnoloģijas atbilstoši katras kompānijas vajadzībām. Uzņēmumu pārvērtības notiek no 2007.gada novembra līdz 2008.gada maijam un tiks fiksētas un atspoguļotas plašsaziņas līdzekļos.


Ventspils Piejūras kempings jau vairākus gadus ir iecienīta atpūtas vieta gan vietējiem, gan ārzemju ceļotājiem un atpūtniekiem. Kempinga vēsture sākusies 2001.gadā, kad uzbūvētas pirmās 16 kempinga mājiņas un iekārtotas treileru pieslēgumu vietas. Kempingam attīstoties, tagad atpūtniekiem tiek piedāvātas jau 43 kempinga mājiņas, 70 treileru pieslēguma vietas un 100 labiekārtotas telšu vietas.

Lattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. Lattelecom grupu veido seši uzņēmumi: Lattelecom, Lattelecom Technology un tā meitas uzņēmums Baltijas Datoru Akadēmija, Lattelecom BPO, Citrus Solutions un LSS.


© 2006-2019 KEMPINGI.LV
Jebkura KEMPINGI.LV informācijas izmantošana bez saskaņošanas ar autoru ir stingri aizliegta.
KEMPINGI.LV
KEMPINGI UN ATPŪTAS VIETAS LATVIJĀ
CAMPINGS AND CAMP PLACES IN LATVIA
Кемпинги в Латвии
Atpūtas bāze un atpūtas bāzes, teltsvieta un teltsvietas, kempings un atpūtas vieta
vislabāko atrodi šeit
www.kempingi.lv
Hostings