Viesu nami - Latvijas lielākais viesu māju un naktmītņu katalogs
Jaunumi [LV]
ℜ Portāla atjaunošana
ℜ Sestdien Piejūras dabas parkā notiks “Tīrības dienu” talka
ℜ Novembrī Latvijā norisinās “Tīrības dienas”
ℜ Ventspils piejūras kempingā pieejams bezvadu internets.
ℜ Nepilnīga informācija
GRIBI IEŅEMT ŠO VIETU?
Hostings  - lētākais hostings Latvijā
Šodienas kempings
Žagarkalns
Ātrā meklēšana
Nosaukums: 
Rajons: 

 Novembrī Latvijā norisinās “Tīrības dienas”
 2009-11-06

Novembrī Latvijā norisinās “Tīrības dienas”

Novembrī Latvijā norisināsies akcija “Tīrības dienas”, kuru laikā iedzīvotāji, biznesa un valsts institūcijas tiks aicinātas sakopt un par godu Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai satīrīt ikvienu valsts stūrīti, sākot no savam mājām, uzņēmumiem un pagalmiem, beidzot ar parkiem, pļavām un mežiem. “Tīrības dienu” ietvaros tiks rīkotas dažādas aktivitātes, kurās iesaistīties varēs ikviens, kam rūp tīra un sakopta vide.

“Tīrības mēneša” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piemēslotājiem. Tāpat akcijā iesaistīties aicināti uzņēmumi simboliski kopīgiem spēkiem iztīrot Latviju no krīzes putekļiem.

“Latvijas uzņēmējiem un iedzīvotājiem kopumā ir jābūt vienotiem, lai pagrieztu valsti attīstības virzienā. Šī akcija varētu kalpot kā sava veida indikators – ja spēsim padarīt mūsu Latviju kaut nedaudz tīrāku tīri vizuāli, arī morāli un noskaņojuma ziņa mums būs izredzes drīzumā ieraudzīt iespējas izaugsmei. Šobrīd cilvēkiem vairāk nekā jebkad ir nepieciešama optimisma un patriotisma deva, tādēļ šo akciju organizējam tieši Latvijas dzimšanas dienas mēnesī,” norāda akcijas iniciatoru “Latvijas Biznesa Kluba” pārstāvis Kaspars Pujāts.

“Tīrības dienas” norises laikā tiks apzinātas Latvijas netīrākās, piemēslotākās vietas, organizējot tīrības komandas uz konkrētajiem punktiem, tas savedot kārtībā. Lai rādītu piemēru, liela uzmanība “Tīrības dienu” ietvaros tiks veltīta labo piemēru – sakoptāko māju, biroju un pagalmu – izcelšanai, tādējādi vēlreiz pierādot, ka mēs varam, ja tikai labi gribam. Tāpat tiks organizēti dažādi konkursi par aktīvāko tīrības inspektoru, čaklāko uzņēmumu – tīrības komandu un labāko padomu, kā ieviest tīrību ikvienā dzīves sfēra. Vairā informācijas par “Tīrības dienu” aktivitātēm: www.tiribasdienas.lv.

“Ģenerālā tīrīšana jau izsenis Latvijā bijusi kā robežšķirtne uz kaut ko labāku, skaidrāku. Šobrīd iedzīvotajiem ir nepieciešams impulss, kas mudinātu pašiem darboties savas vides un dzīves sakopšanā. Arī mēs kā sociāli atbildīgs uzņēmums ar lielu prieku atbalstām šo akciju, apvienojot spēkus simboliskas dāvanas gatavošanai Latvijas valstij dzimšanas dienā,” atzīst “Tīrības dienu” ģenerālsponsors, uzkopšanas servisa “LiiR” valdes priekšsēdētājs Oskars Kopcis.

Īpaša uzmanība akcijas ietvaros tiek veltīta tieši uzņēmumu aktivizēsanai Latvijas sakopšanā. Uzņemumi, kuri vēlas līdzdarboties, sniedzot savu ieguldījumu, organizējoties talkām, aicināti pieteikties [email protected]

Pateicoties “Tīrības dienu” sponsoriem un atbalstītājiem, akcijas dalībniekiem paralēli savas mājas, darba vietas, mežmalas vai parka sakošanai un situācijas novērošanai būs iespēja iegūt vērtīgas un interesantas balvas. “Tīrības dienas” ģenerālsponsors: SIA LiiR. Atbalsta: Madara Cosmetics, DāvanuServiss.lv, harmonija SPA, Deju studija Nianse, viesnīca Laine, Forums Group. Informatīvie atbalstītāji: Draugiem.lv, Cālis.lv, KasJauns.lv, ziņu aģentūra BNA LATVIA, izdevniecība “Saimnieks.lv”, portāls BIZNESS.LV, “Kurzemes Radio”, Ekonomika.lv, Kempingi.lv, Mix.lv, Receptes.lv, Hokejs.lv, Space.lv un laikraksts “Auseklis”.


© 2006-2020 KEMPINGI.LV
Jebkura KEMPINGI.LV informācijas izmantošana bez saskaņošanas ar autoru ir stingri aizliegta.
KEMPINGI.LV
KEMPINGI UN ATPŪTAS VIETAS LATVIJĀ
CAMPINGS AND CAMP PLACES IN LATVIA
Кемпинги в Латвии
Atpūtas bāze un atpūtas bāzes, teltsvieta un teltsvietas, kempings un atpūtas vieta
vislabāko atrodi šeit
www.kempingi.lv
Hostings